Veiling
091 - Gesigneerd shirt en andere gadgets van wereldkampioen motorcross Jeffrey Herlings
Een must voor elke motorcrossliefhebber! Een shirt, gesigneerd door 5-voudig wereldkampioen motorcross Jeffrey Herlings! Daarbij ook nog een ander shirt, een cap en handschoenen.