Prachtige veilingitems voor jubileum ODC

In 2025 bestaat RKVV ODC 100 jaar, een prachtige mijlpaal! Uiteraard laten we deze niet aan ons voorbijgaan en zijn de voorbereidingen voor dit mooie jaar al in volle gang.
Om het een nog mooier jubileumjaar te laten worden, hebben we jouw hulp nodig. Want een jubileum vieren, dat kost natuurlijk behoorlijk wat geld. Jij kunt ons hierbij helpen. We hebben een prachtige veiling op touw gezet, met allerlei items waarop jij kunt bieden. De gehele opbrengst van de veiling komt ten goede aan ODC, het jubileum en de verbouwing van kantine De Boemerang. Help jij ons mee?
Bekijk gauw bij 'veiling' op welke toffe items jij kunt bieden!

Bieden op alle items kan tot en met 12 juni 2024. De 25 best lopende items gaan mee naar de veilingavond op 13 juni 2024. Op 6 juni a.s. maken we op deze veilingsite bekend welke items dit zijn.

Veilingitems

093 - hoofdsponsor en naamgever ODC 5 tegen 5 toernooi
  • Eindigt op 12-06-2024 om 12:00 uur

ODC biedt aan:  drie jaar lang hoofdsponsor èn naamgever van het ODC 5 tegen 5 toernooi.

Minimum bod: €500,-
092 - gezichtsbehandeling en (sport)massage Knapp Schoonheidssalon

Huidig bod: €70,-
091 - Gesigneerd shirt en andere gadgets van wereldkampioen motorcross Jeffrey Herlings

Jeffrey Herlings biedt aan: een gesigneerd shirt en o.a. handschoenen en een cap

Minimum bod: €50,-
090 - 3 stoelen skybox 'This Is Live' bij PSV voor één wedstrijd

MagicFX biedt aan: 3 plaatsen in de skybox 'This Is Live' in het Philips Stadion. Inclusief hapjes, drankjes en parkeerkaart.

Huidig bod: €300,-