Prachtige veilingitems voor jubileum ODC
In 2025 bestaat RKVV ODC 100 jaar, een prachtige mijlpaal! Uiteraard laten we deze niet aan ons voorbijgaan en zijn de voorbereidingen voor dit mooie jaar al in volle gang.
Om het een nog mooier jubileumjaar te laten worden, hebben we jouw hulp nodig. Want een jubileum vieren, dat kost natuurlijk behoorlijk wat geld. Jij kunt ons hierbij helpen. We hebben een prachtige veiling op touw gezet, met allerlei items waarop jij kunt bieden. De gehele opbrengst van de veiling komt ten goede aan ODC, het jubileum en de verbouwing van kantine De Boemerang. Help jij ons mee?
Bekijk gauw bij 'veiling' op welke toffe items jij kunt bieden!
Bieden op alle items kan tot 12 juni 20.00 uur!
Op dat moment sluiten we 75 kavels. We hebben daarnaast 25 geselecteerde kavels geselecteerd voor onze feestelijke veilingavond op 13 juni, waar ze via opbod verkocht worden. Deze kavels sluiten dus niet op 12 juni. Bij de kavels zelf zie je welke er meegaan naar de avond en welke niet.
Let op: Om te bieden op de kavels tijdens de veilingavond, moet je tijdens de veilingavond aanwezig zijn. Tickets zijn nog beschikbaar via de volgende link: https://www.ticketkantoor.nl/shop/veilingavondODC